Svatováclavské oslavy

MČR v běhu na 60m v Brně

Dvě zástupkyně z dětí MH Drahotěšice se svými výkony probojovaly na mistrovství České republiky v běhu na 60m přes překážky, které se letos konalo v Brně.
V mladších se Maruško z 6.té startovní pozice dokázala svým výkomen posunout v konkurenci 120 dívek až na 32. místo. Výkonem 12:56s se Zuzka v kategorii starších ze 60té startovní pozice v konkurenci 120 dívek probojovala až na 27. místo.
Moc oběma gratulujeme a přejeme spoustu dalších závodních úspěchů.

Stovky v Borovanech

Posledního závodu na 100m překážek se v Borovanech za mladší dorost zúčastnila Zuzka, za střední pak Verča a Ondra. Zuzka si prvním pokusem zajistila první místo a nenašla do konce závodu ani v semifinále a superfinále přemožitelku. Verča si zaběhla nový osobní rekord a stejně tak Ondra, který časem 20:05s jen těsně minul 19tkovou hranici. Všem třem posíláme velkou gratulaci

Po tomto závodu proběhlo i vyhlášení celého seriálu, ve kterém Zuzka obsadila celkové 3. místo. Moc blahopřejeme.

Dvojboj v Ohrazeníčku

Posledního závodu Českobudějovicekého dvojboje se děti z MH Drahotěšice zúčastnily v Ohrazeníčku. První disciplínou byl požární útok, ve kterém starší obsadili 3. místo, mladší 2. místo a nejmenší svým doposud nejlepším časem 19:49s pak 7.místo
Poprvé se vybraní 3 závodníci z každého družstva v druhé disciplíně utkali v běhu na 60m. Za nejmladší běžela Bětuška, Miky a Mára. Bětuška si odnesla ocenění za nejvyrovnanější čas v obou bězích. V mladších nás reprezentovali Maruška, Terka a Róza. Maruška obsadila krásné 2. místo. Za starší běžela Zuzka, Verča a Ondra. Verunka si zaběhla nový osobní rekord a obsadila také 2. místo.
Celkově tak naše mladší děti obdsadily 2. a 11. místo. Starší skončili celkově 3tí.
Po skončení proběhlo také vyhlášení celého seriálu dvojbojů a v něm družstva mladších i starších z Drahotěšic obsadila shodně první místa a domů si odvezla putovní poháry. Moc všem gratulujeme přejeme hodně úspěchů v další sezóně.